Місце під сонцем. Герої

ОКСАНА ГЕЙМАЛ.  СВОЯ У КРАЇНІ ДІТЕЙ

Про дитяче заїкання і не тільки розказує практичний психолог вищої категорії, вихователь та логопед Оксана Геймал

Нам важлива ваша думка про проект. Коментуйте, критикуйте, пропонуйте!

В колі її професійних обов’язків — оцінка потреб дитини та її соціального оточення; діагностика дітей з особливими потребами та мовними розладами; консультування сімей на стадії розлучення; консультування дітей постраждалих від насильства та підлітків з девіантною поведінкою.

Але понад усе вона ставить повсякденну працю дитячого психолога.

Колись, дитиною, вона не зустріла у садочку любові і розуміння і можливо тому вона прагне подарувати якомога більше тепла відтепер...

Психолог Оксана Геймал, працівник дитячого садочка для дітей з тяжкими вадами мовлення відповідає на питання, які стоять перед кожними батьками...

Режисер: Юлія Ружденко
Автор: Олександр Тарасенко

Оператори: Василь Григоряк, Юрій Грязнов, Віталій Нестеров
Хронометраж: 40 хвилин

© ТРК «Глас», 2017

Оксана Геймал — психолог вищої категорії, вихователь, логопед, працівник одного з найкращих у Києві для діточок з важкими вадами мовлення.

Ми поговоримо про те, що трубує всіх батьків: чому саме діти починають заїкатися, як цьому зарадити, що треба робити і чого не треба робити ні в якому разі.

Ми по-новому поглянемо на питання дитячої неслухняності. Якщо ваша дитина намагаєтсья виловити акваріумних рибок, не поспішайте за ременем. Досвід психологів свідчить, що саме з таких непосидючих діток, з малолітних "розвідників" виростають учені, винахідники і артисти...

І навпаки: про що свідчить надмірна слухняність? Коли вона є небезпечним симптомом? Чому саме слухняним дітям важко зайнати своє місце у житті?

В колі нашої уваги особливості поведінки деяких "вихователів", які замість розуміння і уваги до дітей припускаються заборонених прийомів: лякають міліціонером, або тим, що "мама не забере". Чому ці страшилки так болюче б’ють по дитячій психіці?

Експериментальні системи виховання. Чи завжди садочки із прогресивними методами виховання добре готують до школи?

Особливо ми акцентуємо увагу на дітях вундеркіндах. Ми зануримося в історію і не прикладі геніальної поетеси Ніки Турбіної та винахідника Томаса Едісона, подискутуємо про те, як захистити вундуркінда віід його головних ворогів — дорослих. І водночас, чи завжли тепличні умови є запорукою правильного розвитку талановитої дитини?

Не очікуйте на суху і академічну розмову. В тканину оповіді ми вплели чарівні, сумні і смішні історії з дитячого садочка, а також рідкісну хроніку з перших дошкільних закладів України. Ми також почуємо і порівняємо думки дітей минулого і сучасного про те, ким вони прагнуть бути.

Сподіваємося, що програма не лише дозволить дорослим відійти від буденності і згадати про дитинство, пона допоможе зрозуміти своїх дітей краще.

А ще хотів би запронувати вашій увазі сюжети програми.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить