Місце під сонцем. Герої

СОНЯЧНІ ДІТИ АНДРІЯ ВАСИЛЕНКО

Засновник пекарні, де можуть вчитися і працювати «сонячні діти», — Андрій Василенко розказує про те, як народження дитини із синдромом Дауна, змінило його життя

Режиссер: Юлия Руденко
Автор и ведущий: Александр Тарасенко
Хронометраж: 39 минут
© ТРК «Глас», 2018

Його пекарня називається «21.3». Назва більш ніж символічне. 3 хромосома в 21 парі, 21 березня - Всесвітній день людей з синдромом Дауна.

Сім'я Василенко виховує сина з цим синдромом. Їх початкова мета — зробити так, щоб хлопчик ріс повноцінним членом суспільства.

Андрій Василенко

А жити в суспільстві - значить приносити йому користь своєю працею. Разом з дружиною Андрій відкрив в Броварах незвичайну пекарню.

Тут не просто печуть смачні булочки і варять запашну каву. Тут навчаються і здобувають професію діти з синдромом Дауна.

Тут син Андрій Петро не просто став своєю людиною. Він вчиться сам і допомагає іншим.
В атмосфері взаємоповаги та професіоналізму «сонячні діти» пізнають секрети професії пекаря, вчаться комунікації, підвищують власну самооцінку.

У програмі з Андрієм Василенко поговоримо про те, як не впасти у відчай в найважчих життєвих обставинах, як знайти гармонію між тим, чим треба займатися заради хліба насущного і покликанням.

Особливий акцент ми зробимо на тому, що один з кращих способів допомогти собі в тому, щоб почати допомагати іншим ...

А головне, ми дізнаємося особливий секрет Андрія, секрет, який дозволив йому сприйняти народження дитини з синдром Дауна, як особливе благословення ... 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить